فهرست پژوهشگران و آثار شرکت کننده در جشنواره شیخ مفید (ره)

دبیرخانه دومین جشنواره پژوهشی شیخ مفید، پس از استعلام و بررسی وضعیت آثار و مقالات، اقدام به انتشار فهرست پژوهشگران و آثار شرکت کننده در جشنواره کرده است. لذا لازم است پژوهشگران محترم به نکات ذیل توجه نمایند:
1️⃣ آن دسته از پژوهشگران محترم که عنوان دقیق اثر خود را هنگام ثبت نام وارد نکرده اند و یا قصد اعمال تغییرات در عنوان مقاله خود را دارند به دبیرخانه جشنواره اطلاع دهند.
2️⃣ آن دسته از پژوهشگران محترم سطح 1و 2 و3 جشنواره که تاکنون با استادیار مربوطه ارتباط نگرفته اند لازم است وضعیت پیشرفت آثار خود را به اطلاع استادیار محترم برسانند و در ادامه فرآیند پژوهش با ایشان در ارتباط باشند. (در صورت عدم قبول استادیار محترم برای هدایت و راهبری مقاله لازم است پژوهشگران محترم با هماهنگی دبیرخانه جشنواره نسبت به انتخاب استادیار جدید اقدام نمایند)
پژوهشگرانی که اثر پژوهشی در دست انجام دارند اما نام آنها در فهرست آثار جشنواره ثبت نشده است لازم است در اسرع وقت به دبیرخانه جشنواره اطلاع دهند. جهت ارتباط با دبیرخانه جشنواره و تصحیح اطلاعات ثبت شده و یا کسب اطلاعات بیشتر تا تاریخ 28 تیر ماه به شناسه @beiragh در پیامرسان بله پیام دهید.
دبیرخانه جشنواره پژوهشی شیخ مفید

فهرست پژوهشگران و آثار شرکت کننده در جشنواره شیخ مفید (ره)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست